Gépkölcsönző – munkagép kereskedés Budapesten is

Tel: +36 1 286 2600 | E-mail: profirent@profirent.hu

Építőgép szerelő - Budapest

Az ország vezető gépkölcsönző társasága a Profirent Gépkölcsönző Kft. www.profirent.hu, amely 1992 óta működik a piacon.

Országos lefedettségünket 16 telephellyel érjük el, termékkínálatunkban megtalálhatóak a legkisebb akkus csavarhúzók és a nagyobb földmunkagépek is. A gépkölcsönzésen kívül gépértékesítéssel és szervizszolgáltatással is foglalkozunk. Gépeink mellé kapcsolódó szolgáltatásokat is nyújtunk.

Ügyfeleink számos iparágból tevődnek össze, kezdve az építőipartól, a mezőgazdaságon át a filmiparig és a nagy rendezvényekig bezárólag.

Most Budapestre, Központi szervizbe keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:

Építőgép szerelő (Budapest)

Feladatok:

·         Építőipari felvonók telepítése

·         Építőipari gépek (felvonó, emelőgép, áramfejlesztő, vakológép, betonmaró, magfúrógép csörlő, szivattyú) javítása-karbantartása a szervizben és annak üzleti környezetében

Elvárások:

·         Szerelői végzettség (villanyszerelő és/vagy mechanikai szerelő)

·         Fizikai erőnlét, magasban való munkavégzési képesség

·         Rugalmasság, csapatjáték

·         Felelősségvállalás, megbízhatóság, lojalitás

Előny:

·         Építőgépek javításában, karbantartásában szerzett tapasztalat

·         B és E kategóriás vezetői engedély

·         Alapvető számítógépes ismeretek (MS Office)

·         Targonca vezetői jogosítvány (OKJ, NKH)

·         Hidraulikai ismeretek

·         Angol nyelvismeret

Amit nyújtunk:

·         szakmai fejlődési lehetőség

·         biztonságos stabil háttér

·         hosszú távú együttműködés

·         céges mobiltelefon

·         béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye:                             Budapest, szükség esetén változó

A munkakezdés várható időpontja:          azonnal

A kiválasztás menete:

·         Küldje el pályázatát (fényképes, magyar nyelvű önéletrajz) bérigény megjelölésével a toborzas@profirent.hu e-mail címre.

Mi minden pályázatot elolvasunk, és amennyiben megfelel az elvárásainknak,