Gépkölcsönző – munkagép kereskedés Budapesten is

Tel: +36 1 286 2600 | E-mail: profirent@profirent.hu

Szerviz munkatárs-Budapest

Az ország vezető gépkölcsönző társasága a Profirent Gépkölcsönző Kft. www.profirent.hu,amely 1992 óta működik a piacon.

Országos lefedettségünket 16 telephellyel érjük el, termékkínálatunkban megtalálhatóak a legkisebb akkus csavarhúzók és a nagyobb földmunkagépek is. A gépkölcsönzésen kívül gépértékesítéssel és szervizszolgáltatással is foglalkozunk. Gépeink mellé kapcsolódó szolgáltatásokat is nyújtunk.

Ügyfeleink számos iparágból tevődnek össze, kezdve az építőipartól, a mezőgazdaságon át a filmiparig és a nagy rendezvényekig bezárólag.

Budapesti kirendeltségünk egyikére keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:

Szerviz munkatárs (Budapest)

Feladatok:

• építőipari gépek, eszközök kiadása és visszavétele, ellenőrzése
• napi karbantartási, szerelési feladatok ellátása
• gépek, eszközök tisztítása

Elvárások:

• műszaki, karbantartói végzettség
• B kategóriás jogosítvány
• targonca kezelői jogosítvány
• gyakorlatias személyiség
• megoldásközpontú szemlélet
• jó kommunikációs képesség
• jó műszaki érzék

Előny:

• OKJ-s könnyű-, nehéz-, emelőgép-, targonca kezelői jogosítvány
• középfokú műszaki végzettség

Amit nyújtunk:

• szakmai fejlődési lehetőség
• folyamatos szakmai képzések
• biztonságos stabil háttér
• hosszú távú együttműködés
• céges mobiltelefon
• béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye: Budapest
A munkakezdés várható időpontja: azonnal

A kiválasztás menete:

• Küldje el pályázatát bérigény megjelölésével az toborzas@profirent.hu e-mail címre.
• Mi minden pályázatot elolvasunk, és amennyiben megfelel az elvárásainknak, jelentkezni fogunk az Ön által megadott elérhetőségek egyikén.