Gépkölcsönző – munkagép kereskedés Budapesten is

Tel: +36 1 286 2600 | E-mail: profirent@profirent.hu

Telephelyi munkatárs - Budapest

A Profirent Gépkölcsönző Kft. www.profirent.hu, amely 1992 óta működik a piacon  és az ország vezető gépkölcsönző társasága.

Országos lefedettségünket, 16 telephellyel érjük el, termékkínálatunkban megtalálható a legkisebb akkus csavarhúzó és a nagyobb földmunkagépek is. A gépkölcsönzésen kívül gépértékesítéssel és szervizszolgáltatással is foglalkozzunk.

Társaságunk különlegessége és növekedésének a sikere abban rejlik, hogy a gépeink mellé a szükséges szolgáltatásokat is nyújtani tudjuk, mint pl. tervezés, állványok építése, bontása, fűtési-, hűtési megoldások.

Ügyfeleink számos iparágból tevődnek össze, kezdve az építőipartól, a mezőgazdaságon át a filmiparig és a nagy rendezvényekig bezárólag.

Most székesfehérvári kirendeltségünkre keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:

Telephelyi munkatárs (Budapest)

Új kollégánk feladata a kollégákkal együtt biztosatni a telephelyre érkező ügyfelek gyors, gördülékeny kiszolgálását, akár bérleti-, akár vásárlási szándékkal térnek be hozzánk.

 Feladatok:

         eszközök kiadása és visszavétele

         közreműködés az építőipari gépek bérbeadásában, az ügyfelek kiszolgálása

         építőipari gépek napi karbantartásának elvégzése

         bérleti szerződések, számlák készítése, pénztárkezelés

Elvárások:

Az ideális jelölt építőipari tapasztalattal rendelkezik, ismeri az építőiparban használt gépeket. A bérletből visszavett eszközök napi karbantartását el tudja végezni.  Jártas számítógépes rendszerek használatában és könnyedén kommunikál az ügyfelekkel szóban és írásban egyaránt.

          középfokú végzettség

         tapasztalat az ügyfélkezelésben

         jó kommunikációs, együttműködő és kapcsolatteremtő képesség

         felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Word)

         B kategóriás jogosítvány

         erkölcsi bizonyítvány

Előny:

         OKJ-s könnyű-, nehéz-, emelőgép-, targonca kezelői jogosítvány

         középfokú műszaki végzettség

         értékesítői tapasztalat

         vállalatirányítási rendszerek, ill. CRM használatában való jártasság

Amit nyújtunk:

          szakmai fejlődési lehetőség

         biztonságos stabil háttér

         hosszú távú együttműködés

         céges mobiltelefon

         béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye:                                       Budapest

A munkakezdés várható időpontja:                  azonnal

A kiválasztás menete:

         Küldje el pályázatát (fényképes, magyar nyelvű önéletrajz) bérigény megjelölésével az toborzas@profirent.hu e-mail címre.

         Mi minden pályázatot elolvasunk, és amennyiben megfelel az elvárásainknak, jelentkezni fogunk az Ön által megadott elérhetőségek egyikén.