Gépkölcsönző – munkagép kereskedés Budapesten is

Tel: +36 1 286 2600 | E-mail: profirent@profirent.hu

Üzletági asszisztens - Budapest

Az ország vezető gépkölcsönző társasága a Profirent Gépkölcsönző Kft. www.profirent.hu, amely 1992 óta működik a piacon.

Országos lefedettségünket 16 telephellyel érjük el, termékkínálatunkban megtalálhatóak a legkisebb akkus csavarhúzók és a nagyobb földmunkagépek is. A gépkölcsönzésen kívül gépértékesítéssel és szervizszolgáltatással is foglalkozunk. Gépeink mellé kapcsolódó szolgáltatásokat is nyújtunk.

Ügyfeleink számos iparágból tevődnek össze, kezdve az építőipartól, a mezőgazdaságon át a filmiparig és a nagy rendezvényekig bezárólag.

Most felvonó- és homlokzati állvány üzletágunk csapatába keresünk új kollégát.

Üzletági asszisztens (Budapest)

Új kollégánk feladata az üzletághoz érkező igények felmérése, előkészítése valamint bérbeadási folyamathoz kapcsolódó összes adminisztratív feladat ellátása lesz.

Feladatok:

·         számlák és szerződések készítése

·         bérleti folyamatok adminisztratív teendőinek ellátása

·         kapcsolattartás a cég telephelyeivel, háttértámogató területekkel

·         közreműködés az üzletági termékek bérbeadásának ügyintézésében

Elvárások:

Az ideális jelölt több éves, adminisztratív tapasztalattal bír, könnyedén kommunikál az ügyfelekkel szóban és írásban egyaránt, továbbá rendelkezik az alábbi jellemzőkkel:

·         minimum középiskolai végzettség

·         szolgáltatás orientált gondolkodásmód

·         munkavégzés önállóan és csapatban

·         problémamegoldó képesség, kezdeményező alkat

·         jó koordinációs, szervező és problémamegoldó készség

·         felhasználói szintű számítógépes ismeret, rendszerhasználat

Előny:

·         műszaki végzettség

·         ügyfélkezelési jártasság

·         vállalatirányítási rendszer ismerete

·         angol nyelvismeret

Amit nyújtunk:

·         szakmai fejlődési lehetőség

·         biztonságos stabil háttér

·         hosszú távú együttműködés

·         stabil, a teljesítménytől is függő jövedelem

·         mobil telefon

·         béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye:                                   Budapest

A munkakezdés várható időpontja:             azonnal

A kiválasztás menete:

·         Küldje el pályázatát (fényképes, magyar nyelvű önéletrajz) bérigény megjelölésével atoborzas@profirent.hu e-mail címre

·         Mi minden pályázatot elolvasunk, és amennyiben megfelel az elvárásainknak, jelentkezni fogunk az Ön által megadott elérhetőségek egyikén.